Foci Eb-selejtező: újabb siker, kapott gól nélkül élre állt a válogatott

Női U17-es válogatott: súlyos vereség az angoloktól az Eb-selejtező

A dán Ibrában bízik az Eb-n a női futballválogatott - daniasport.hu

Index - Futball - Futball - Még az első kalap ellenére is kerülhet  halálcsoportba a magyar válogatott
Index - Futball - Futball - Még az első kalap ellenére is kerülhet halálcsoportba a magyar válogatott

Női foci: szeptember közepén folytatja a válogatott az Eb-selejtező

A Női Nemzetek Ligájára készül válogatottunk - Július 12-én Görögország,  július 18-án Bosznia-Hercegovina lesz az ellenfél - NB1, NB2, NB3 FOCI
A Női Nemzetek Ligájára készül válogatottunk - Július 12-én Görögország, július 18-án Bosznia-Hercegovina lesz az ellenfél - NB1, NB2, NB3 FOCI

Magyarország - Belgium: Szabó Dóra gólja | Női U17-es Válogatott, EB- selejtező, 1.mérkőzés | MLSZTV - YouTube

Utolsó helyen végzett az Eb-selejtezőn a székelyföldi játékosokkal felálló  román U17-es női fociválogatott
Utolsó helyen végzett az Eb-selejtezőn a székelyföldi játékosokkal felálló román U17-es női fociválogatott

MLSZ válogatottak - Gól nélküli döntetlen a bosnyákok ellen

Rekordnézettség, megjósolhatatlan végkimenetel – ezért nem érdemes kihagyni  a női labdarúgó Európa-bajnokságot | M4 Sport
Rekordnézettség, megjósolhatatlan végkimenetel – ezért nem érdemes kihagyni a női labdarúgó Európa-bajnokságot | M4 Sport

MLSZ válogatottak - Női Eb: Svédországgal és Izlanddal is megküzdünk a  selejtezőben
MLSZ válogatottak - Női Eb: Svédországgal és Izlanddal is megküzdünk a selejtezőben

Angol női labdarúgó-válogatott – Wikipédia

FM | FTC-Telekom - FC Kiryjat GAT - Női Bajnokok Ligája-selejtező, 1.  forduló | 2023. 09. 06. 10:00 - YouTube
FM | FTC-Telekom - FC Kiryjat GAT - Női Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló | 2023. 09. 06. 10:00 - YouTube

Női Eb-selejtező: gombócból is sok – 12-t kaptunk a németektől - NS

Női U17 Eb-selejtező: kiütéses győzelem a bolgárok ellen - NSO

A házigazdák győzelmeivel és nézőcsúccsal rajtolt el a női foci-vb -  Eurosport
A házigazdák győzelmeivel és nézőcsúccsal rajtolt el a női foci-vb - Eurosport

Női labdarúgó vb-selejtező: a magyar válogatott hétgólos vereséget  szenvedett a spanyoloktól
Női labdarúgó vb-selejtező: a magyar válogatott hétgólos vereséget szenvedett a spanyoloktól

Már nem csoportutolsó a női fociválogatott a vb-selejtezőben | 24.hu

A litvánok elnapolták a magyar Eb-kijutást: gyenge kezdés után egy pontot  ért a második félidei feltámadás - Eurosport
A litvánok elnapolták a magyar Eb-kijutást: gyenge kezdés után egy pontot ért a második félidei feltámadás - Eurosport

Női Eb-selejtező: izlandi vereséggel rajtoltak a magyarok - NSO